İstanbul Satış Ofisi

+90 326 451 25 50 ( Pbx )

+90 212 438 11 05 ( Fax )

Antakya Organize Sanayi

+90 326 451 25 50 ( Pbx )

+90 326 451 24 60 - 65 ( Fax )

GAZE/MERSERİZE

Pamuk elyafının sodyum hidroksitle işlem görmesi ile merserize iplik oluşur. Bu sayede ışığın iplik yüzeyinden yansıması daha dik ve güçlü olduğundan canlı ve parlak görünür.Merserizeyle dokunmuş kumaşlar, parlak, dayanıklı, esnek olur. İyi yapılmış merserize eşya, ipekle karıştırılacak kadar sağlam ve güzeldir.

image description

BOBİN BOYA

İşletmemizde boyanan ipliklerde yüksek haslık oranları elde edilmektedir. Boya kazanlarımız 3, 12, 50, 100, 120,170, 260, 325, 500, 900 kilogramlık olarak her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.
Günlük 8.5 ton kapasiteyle pamuk ipliği,modal, amicor, cashmere, gibi elyaflardan yapılmış iplikler boyanmaktadır

image description

PAMUK MELANGE

NE 6 - NE 100 arası tek ve çift kat ring, karde, penye, gaze merserize olarak da melanj imatalamız mevcuttur.

image description

BAMBOU

Bambu ağacından elde edilen doğal bir elyaftır.
Bambu elyafının kimyasal yapısı sayesinde üzerinde bakterilerin hızlı çoğalmasına karşı dirençlidir. Bambu ürünler yumuşak bir dokunuş hissi yaratır. Bu his bambu elyafının doğallığının bir simgesi olarak pamuklu ürünlere rakip bir ürün olmasını sağlar.


image description

Core-Spun

Core spun iplik, elastanın, iplik eğirme işlemi sırasında çıkış silindirinden itibaren büküm bölgesine girmesi ve bu bölgede elyafla birlikte büküm almasıyla üretilir. Bu sırada elastan ipliğin merkezinde kalır ve üstü kullanılan elyaf ile kaplanır. Böylece elastanın kusursuz bir şekilde örtülmesi sağlanır

.

image description

Dikiş İpliği

Endüstriyel dikiş iplikleri, kumaş yüzeylerini birleştirmek için kullanılan, çeşitli işlemlerden geçirilerek farklılaştırılmış özel türde katlı ve bükümlü ipliklerdir.
image description

Cashmere

Dünyada Çin ve Moğolistan başta olmak üzere pek az sayıda ülkede yüksek ve serin yaylalarda yaşayan nadide kaşmir keçilerini yılın sadece üç ayında en soğuk dönemlerde aşırı soğuk iklim koşullarından kurumalarını sağmalak amacı ile asıl yünlerinin altındaki ipeksi yumuşacık yüne verilen addır.

image description

Modal-tencel pva

Kayın ağacından üretilen Modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar yumuşak tuşeye sahiptir.

image description

AMİCOR

Amicor anti bakteriel özelliği ve elyaf içineki antifungal katkı maddesiyle akıllı elyaftır .Özel elyaf dokusu ile bu katkı maddeleri yavaşça emilir bu da yatak, çarşaf ve halılarda uzun süreli koruma sağlar. amicor jarse örgü kumaş, Tshirt, çorap için kullanıldığı gibi, çarşaf ve iç giyimde kullanılır.

image description